Horozluhan Mah. 1. OSB/Konya satis@pergelegitimgerecleri.com.tr

Kurumsal

/Content/img/about/about1.png
Kurumsal

Gücümüzü siz değerli müşterilerimizden alıyoruz

Kalite, Hizmet, Güven, Güler Yüz ve Müşteri Memnuniyetini esas alan firmamız son yıllardaki artan satışlarımızla haklı bir başarıya imza atmıştır.

Kreş, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, Etüt Merkezi ve Aritmetik Merkezleri gibi bir çok kurum ve kuruluşların tedariğini karşılayabilmekle birlikte tarafımızdan üretilen ürünlerin size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol aşamasından geçirilmektedir ve bunun üzerine imalat kapasitemizi yükselterek 3000 m² karelik alanda yeni yüzüyle ve yeni bir yönetim anlayışıyla çağa ayak uydurmaktadır.

Anahtar teslim okul projeleriyle, mimari projeler hazırlıyoruz. Proje ekibimiz yenilikçi ve uygulanabilir tasarım anlayışıyla çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin tüm ihtiyacını sağlayacak şekli biçimlendirmektedir. Satış öncesi ve satış sonrası teknik personellerimizle tüm desteği müşterilerimize sağlamaktayız. Kalite-Performans-Fiyat dengesini her daim ayakta tutmakta, güzel, sağlam, dayanklı ve ergonomik ürünleri en uygun fiyatlara sağlamaktayız.